WOOL SHOW DIVISION - OPEN MARKET
WESTFIELD WOOLIES
Sheridan, Indiana
Entry# 5514883
JEFF BRUBAKER & FAMILY
Silver Lake , Indiana
Entry# 5544971
JEFF BRUBAKER & FAMILY
Silver Lake , Indiana
Entry# 5544970
BECKY DAUGHERTY
Delaware County, Indiana
Entry# 5510448
JEFF BRUBAKER & FAMILY
Silver Lake , Indiana
Entry# 5544972
ROB SANDO
Arcanum, Ohio
Entry# 5523128
JEFF BRUBAKER & FAMILY
Silver Lake , Indiana
Entry# 5544973
WESTFIELD WOOLIES
Sheridan, Indiana
Entry# 5514885
ROB SANDO
Arcanum, Ohio
Entry# 5523113
ELIZABETH LOVETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5502238
BECKY DAUGHERTY
Delaware County, Indiana
Entry# 5510437
BECKY DAUGHERTY
Delaware County, Indiana
Entry# 5510436
ELIZABETH LOVETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5502236
BECKY DAUGHERTY
Delaware County, Indiana
Entry# 5510439
ELIZABETH LOVETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5502239
BECKY DAUGHERTY
Delaware County, Indiana
Entry# 5510438
ELIZABETH LOVETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5502240
BECKY DAUGHERTY
Delaware County, Indiana
Entry# 5510449
ROB SANDO
Arcanum, Ohio
Entry# 5523135
WOOL SHOW DIVISION - OPEN BREED (PUREBRED WOOL)
JEFF BRUBAKER & FAMILY
Silver Lake , Indiana
Entry# 5544974
JEFF BRUBAKER & FAMILY
Silver Lake , Indiana
Entry# 5544975
DAVID & SUNSHINE HARRELL
Bargersville, Indiana
Entry# 5538848
DAVID & SUNSHINE HARRELL
Bargersville, Indiana
Entry# 5538849
ROB SANDO
Arcanum, Ohio
Entry# 5523129
ROB SANDO
Arcanum, Ohio
Entry# 5523117
ROB SANDO
Arcanum, Ohio
Entry# 5523118
LINDA COOK
Delaware County, Indiana
Entry# 5543436
LINDA COOK
Delaware County, Indiana
Entry# 5543438
BROCK KESSLER
La Porte , Indiana
Entry# 5540130
BROCK KESSLER
La Porte , Indiana
Entry# 5540131
Award: Grand Champion Fleece
ELIZABETH LOVETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5502235
ELIZABETH LOVETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5502235
EMMA HOPKINS-O'BRIEN
Lebanon, Indiana
Entry# 5540946
BECKY DAUGHERTY
Delaware County, Indiana
Entry# 5510441
BECKY DAUGHERTY
Delaware County, Indiana
Entry# 5510440
ELIZABETH LOVETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5502230
EMMA HOPKINS-O'BRIEN
Lebanon, Indiana
Entry# 5540945
LARRY HOPKINS
Zionsville, Indiana
Entry# 5535899
LARRY HOPKINS
Zionsville, Indiana
Entry# 5535902
LINDA COOK
Delaware County, Indiana
Entry# 5543465
MARY BENNETT
Mooreland, Indiana
Entry# 5522639
MARY BENNETT
Mooreland, Indiana
Entry# 5522640
ROB SANDO
Arcanum, Ohio
Entry# 5523119
WOOL SHOW DIVISION - YOUTH MARKET
EVELYN MAINES
Whitestown, Indiana
Entry# 5533906
WOOL SHOW DIVISION - YOUTH BREED (PUREBRED WOOL)
SAVAUNA ROBERTS
Muncie, Indiana
Entry# 5543360
WYATT & SOPHIE HARRELL
Bargersville, Indiana
Entry# 5538863
WYATT & SOPHIE HARRELL
Bargersville, Indiana
Entry# 5538862
HANNAH SWANSON
ALBANY, Indiana
Entry# 5543450
LUCAS WILSON
South Bend, Indiana
Entry# 5503221
LUCAS WILSON
South Bend, Indiana
Entry# 5503223
PHILLIP GARDNER
New Carlise, Indiana
Entry# 5500286
PHILLIP GARDNER
New Carlise, Indiana
Entry# 5500284
BROCK KESSLER
La Porte , Indiana
Entry# 5540134
BROCK KESSLER
La Porte , Indiana
Entry# 5540135
PARKER ISENHOWER
Whitestown, Indiana
Entry# 5533997
MADISON BIALK
whitestown, Indiana
Entry# 5534154
EVELYN MAINES
Whitestown, Indiana
Entry# 5533893
PARKER ISENHOWER
Whitestown, Indiana
Entry# 5533999
MACKENZIE ISENHOWER
Whitestown, Indiana
Entry# 5534016
MACKENZIE ISENHOWER
Whitestown, Indiana
Entry# 5534018
MADISON BIALK
whitestown, Indiana
Entry# 5534151
EVELYN MAINES
Whitestown, Indiana
Entry# 5533890
ALEXIS KOCH
Oldenburg, Indiana
Entry# 5503802
LILLIAN SWANSON
Albany, Indiana
Entry# 5543466
JENNIFER BENNETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5522626
JENNIFER BENNETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5522628
106 - Open Sheep - Wool Show Division - Open All Colors
Award: Grand Champion Natural Colored Fleece
WESTFIELD WOOLIES
Sheridan, Indiana
Entry# 5514886
Award: Reserve Grand Champion Natural Colored Fleece
ROB SANDO
Arcanum, Ohio
Entry# 5523131
ROB SANDO
Arcanum, Ohio
Entry# 5523131
BECKY DAUGHERTY
Delaware County, Indiana
Entry# 5510442
ELIZABETH LOVETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5502241
BECKY DAUGHERTY
Delaware County, Indiana
Entry# 5510443
ELIZABETH LOVETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5502242
WESTFIELD WOOLIES
Sheridan, Indiana
Entry# 5514886
BECKY DAUGHERTY
Delaware County, Indiana
Entry# 5510444
ROB SANDO
Arcanum, Ohio
Entry# 5523122
ELIZABETH LOVETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5502244
ELIZABETH LOVETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5502243
BECKY DAUGHERTY
Delaware County, Indiana
Entry# 5510445
EMMA HOPKINS-O'BRIEN
Lebanon, Indiana
Entry# 5540959
BECKY DAUGHERTY
Delaware County, Indiana
Entry# 5510447
MARY BENNETT
Mooreland, Indiana
Entry# 5522642
BECKY DAUGHERTY
Delaware County, Indiana
Entry# 5510446
ELIZABETH LOVETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5502246
MARY BENNETT
Mooreland, Indiana
Entry# 5522641
LARRY HOPKINS
Zionsville, Indiana
Entry# 5535908
ROB SANDO
Arcanum, Ohio
Entry# 5523123
LARRY HOPKINS
Zionsville, Indiana
Entry# 5535909
ELIZABETH LOVETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5502245
WOOL SHOW DIVISION - YOUTH ALL COLORS
JENNIFER BENNETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5522633
JENNIFER BENNETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5522631
EVELYN MAINES
Whitestown, Indiana
Entry# 5550449
Wool Show Division Awards
WESTFIELD WOOLIES
Sheridan, Indiana
Entry# 5514883
JENNIFER BENNETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5522626
JENNIFER BENNETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5522633
JENNIFER BENNETT
Delaware County, Indiana
Entry# 5522631
PARKER ISENHOWER
Whitestown, Indiana
Entry# 5533997