YOUTH ARTS DIVISION - OIL AND ACRYLICS
OWEN KINDER
Deputy, Indiana
Entry# 5514014
LILLY ROWE
Carmel, Indiana
Entry# 5514807
CLEMENTINE STATON
Pendleton, Indiana
Entry# 5526636
GUS LIS
Carmel, Indiana
Entry# 5509335
EVAN BERISHA
Fishers, Indiana
Entry# 5527533
CAMBRIA HOREIN
INDIANAPOLIS, Indiana
Entry# 5531466
RAYCEE ZHU
Carmel, Indiana
Entry# 5537326
SEDONA WANG
Carmel, Indiana
Entry# 5538554
JULIANNE ROWE
Carmel, Indiana
Entry# 5517881
JIACEN WU
Carmel, Indiana
Entry# 5523028
GRACE ZHU
Zionsville, Indiana
Entry# 5509585
KACIE YAN
Zionsville, Indiana
Entry# 5511252
CATHERINE FU
Zionsville, Indiana
Entry# 5513382
CATHERINE FU
Zionsville, Indiana
Entry# 5513383
GRACE ZHU
Zionsville, Indiana
Entry# 5516427
GRACE ZHU
Zionsville, Indiana
Entry# 5516428
JULIANNE ROWE
Carmel, Indiana
Entry# 5517894
GRACE YIRU LIU
Carmel, Indiana
Entry# 5522644
GRACE YIRU LIU
Carmel, Indiana
Entry# 5522645
NATHAN BERISHA
Fishers, Indiana
Entry# 5527544
NICOLE RUAN
Carmel, Indiana
Entry# 5530613
KACIE YAN
Zionsville, Indiana
Entry# 5536525
MIKAH MORRIS
Martinsville, Indiana
Entry# 5539932
JESSICA ZHAO
Carmel, Indiana
Entry# 5545460
JESSICA ZHAO
Carmel, Indiana
Entry# 5545470
JESSICA ZHAO
Carmel, Indiana
Entry# 5545471
CATHERINE FU
Zionsville, Indiana
Entry# 5547954
RIPLEY SCHUTT
Needham, Indiana
Entry# 5548375
KATHY HUANG
Zionsville , Indiana
Entry# 5507574
SARAH HINCHMAN
Greencastle, Indiana
Entry# 5540529
ANGELA LI
Carmel, Indiana
Entry# 5526971
AMY XU
Carmel, Indiana
Entry# 5500898
MADISON BOWSER
Carmel, Indiana
Entry# 5504432
MADISON BOWSER
Carmel, Indiana
Entry# 5504433
MADISON BOWSER
Carmel, Indiana
Entry# 5504434
KATHY HUANG
Zionsville , Indiana
Entry# 5507573
KATHY HUANG
Zionsville , Indiana
Entry# 5507576
ELLIE WANG
Carmel, Indiana
Entry# 5510963
ANGELINA SHIEH
Carmel, Indiana
Entry# 5511742
ANGELINA SHIEH
Carmel, Indiana
Entry# 5511746
PENELOPE WASCHOW
Fishers, Indiana
Entry# 5514316
PENELOPE WASCHOW
Fishers, Indiana
Entry# 5514317
ETHAN BLOCHER
Carmel, Indiana
Entry# 5517087
ETHAN BLOCHER
Carmel, Indiana
Entry# 5517088
ANN CHLUPACEK
Avon, Indiana
Entry# 5518601
NAOMI CHIN
Carmel, Indiana
Entry# 5525350
CAITLIN VIRGNE
Indianapolis, Indiana
Entry# 5527342
CAITLIN VIRGNE
Indianapolis, Indiana
Entry# 5527344
EMMA VIRGNE
Indianapolis, Indiana
Entry# 5527346
AIDEN WISLEY
Bowling Green, Indiana
Entry# 5534208
AIDEN WISLEY
Bowling Green, Indiana
Entry# 5534221
LUCY BUNDY
Noblesville , Indiana
Entry# 5536833
LUCY BUNDY
Noblesville , Indiana
Entry# 5536862
GRACIE BENDER
Carmel, Indiana
Entry# 5540570
GRACIE BENDER
Carmel, Indiana
Entry# 5540573
NATALIE ARNOLD
Fishers, Indiana
Entry# 5547470
NATALIE ARNOLD
Fishers, Indiana
Entry# 5547471
NATALIE ARNOLD
Fishers, Indiana
Entry# 5547476
ALICE YANG
Zoinsville, Indiana
Entry# 5548680
CAROLINE ROWE
Carmel, Indiana
Entry# 5517875
ALEXANDRA ALTENBURG
Carmel, Indiana
Entry# 5506788
LUCY GARD
Noblesville , Indiana
Entry# 5513492
ALEXANDRA ALTENBURG
Carmel, Indiana
Entry# 5506787
ALEXANDRA ALTENBURG
Carmel, Indiana
Entry# 5506789
SARAH XIE
Carmel, Indiana
Entry# 5509198
SARAH XIE
Carmel, Indiana
Entry# 5509199
LILLIAN LOGAN
Avon, Indiana
Entry# 5510410
LILLIAN LOGAN
Avon, Indiana
Entry# 5510411
LILLIAN LOGAN
Avon, Indiana
Entry# 5510412
LUCY GARD
Noblesville , Indiana
Entry# 5513491
PENELOPE REYNOLDS
Greenwood, Indiana
Entry# 5515153
CAROLINE ROWE
Carmel, Indiana
Entry# 5517871
FAITH ROWE
Carmel, Indiana
Entry# 5517926
FAITH ROWE
Carmel, Indiana
Entry# 5517927
BEE SEITER
fisher, Indiana
Entry# 5544870
BEE SEITER
fisher, Indiana
Entry# 5544871
BELLA SALEMI
Indianapolis, Indiana
Entry# 5545464
LUCY GARD
Noblesville , Indiana
Entry# 5548025
Award: Best of Show
JULIANNE ROWE
Carmel, Indiana
Entry# 5517881
YOUTH ARTS DIVISION - WATERCOLOR, PASTEL AND MIXED MEDIA
JAMESON BYRD
Westfield, Indiana
Entry# 5545453
ALEXA DALE
Indianapolis, Indiana
Entry# 5548451
EVAN BERISHA
Fishers, Indiana
Entry# 5527489
ASHA PASTAKIA
Indianapolis, Indiana
Entry# 5504306
ASHA PASTAKIA
Indianapolis, Indiana
Entry# 5504310
OWEN KINDER
Deputy, Indiana
Entry# 5514015
NICK BRIDENSTINE
Carmel, Indiana
Entry# 5544861
VIOLET LOGAN
Avon, Indiana
Entry# 5547573
NICK BRIDENSTINE
Carmel, Indiana
Entry# 5548405
CATHERINE FU
Zionsville, Indiana
Entry# 5513385
CATHERINE FU
Zionsville, Indiana
Entry# 5513384
JIACEN WU
Carmel, Indiana
Entry# 5523026
AMAYA PASTAKIA
Indianapolis, Indiana
Entry# 5504309
GEORGE WANG
NOBLESVILLE, Indiana
Entry# 5506146
GEORGE WANG
NOBLESVILLE, Indiana
Entry# 5506147
CATHERINE FU
Zionsville, Indiana
Entry# 5513386
THOMAS KINDER
Deputy, Indiana
Entry# 5514005
JIACEN WU
Carmel, Indiana
Entry# 5523025
NATHAN BERISHA
Fishers, Indiana
Entry# 5527559
PRUDENCE PENG
Carmel, Indiana
Entry# 5533583
MADELINE JACKSON
Carmel, Indiana
Entry# 5533706
KACIE YAN
Zionsville, Indiana
Entry# 5536571
KACIE YAN
Zionsville, Indiana
Entry# 5536582
KACIE YAN
Zionsville, Indiana
Entry# 5536609
LILLIAN FISHER
indianapolis, Indiana
Entry# 5546742
ALAN SHEN
Carmel, Indiana
Entry# 5547023
ALAN SHEN
Carmel, Indiana
Entry# 5547025
GRACE LIAO
Carmel, Indiana
Entry# 5548466
ANGELA LI
Carmel, Indiana
Entry# 5507751
SOPHIA SHEN
Carmel, Indiana
Entry# 5547028
ELLIE WANG
Carmel, Indiana
Entry# 5517928
AMY XU
Carmel, Indiana
Entry# 5500899
GILLIAN FLETCHER
Speedway, Indiana
Entry# 5501027
AIDAN SHEN
Hamilton County, Indiana
Entry# 5501517
NATALIE GREEN
Indianapolis, Indiana
Entry# 5503970
NATALIE GREEN
Indianapolis, Indiana
Entry# 5503971
MADISON BOWSER
Carmel, Indiana
Entry# 5504435
MADISON BOWSER
Carmel, Indiana
Entry# 5504436
MADISON BOWSER
Carmel, Indiana
Entry# 5504437
ELLIE WANG
Carmel, Indiana
Entry# 5505950
ANGELINA SHIEH
Carmel, Indiana
Entry# 5511747
ETHAN BLOCHER
Carmel, Indiana
Entry# 5517089
NAOMI CHIN
Carmel, Indiana
Entry# 5525351
PAIGE CANNON
Avon, Indiana
Entry# 5533094
SAVANNAH JACKSON
Carmel, Indiana
Entry# 5533748
LUCY BUNDY
Noblesville , Indiana
Entry# 5536859
ASHLYNN MURPHY
Indianapolis, Indiana
Entry# 5536937
ASHLYNN MURPHY
Indianapolis, Indiana
Entry# 5536965
ASHLYNN MURPHY
Indianapolis, Indiana
Entry# 5536966
SARAH HINCHMAN
Greencastle, Indiana
Entry# 5540532
GRACIE BENDER
Carmel, Indiana
Entry# 5540574
SOPHIA SHEN
Carmel, Indiana
Entry# 5547013
SOPHIA SHEN
Carmel, Indiana
Entry# 5547018
BELLA FU
Carmel, Indiana
Entry# 5547853
YUTONG YANG
Carmel, Indiana
Entry# 5505018
ALEXANDRA ALTENBURG
Carmel, Indiana
Entry# 5506792
JACQUIE BRADNER
Indianapolis, Indiana
Entry# 5536674
LACEY JOHNSON
Roanoke, Indiana
Entry# 5503641
LACEY JOHNSON
Roanoke, Indiana
Entry# 5503642
ALEXANDRA ALTENBURG
Carmel, Indiana
Entry# 5506790
ALEXANDRA ALTENBURG
Carmel, Indiana
Entry# 5506791
KATHLEEN ZHANG
Zionsville, Indiana
Entry# 5517292
KEVIN ZHANG
Hamilton County, Indiana
Entry# 5519117
JULES HOLLIS
Indianapolis, Indiana
Entry# 5525816
BEE SEITER
fisher, Indiana
Entry# 5544899
Award: Best of Show
YUTONG YANG
Carmel, Indiana
Entry# 5505018
YOUTH ARTS DIVISION - PEN & PENCIL
MILES FOWLES
Indianapolis, Indiana
Entry# 5536873
AUDREY ZHANG
Carmel , Indiana
Entry# 5510183
RILEY QIAN
CARMEL, Indiana
Entry# 5507365
GILLIAN FLETCHER
Speedway, Indiana
Entry# 5501017
EMMA WEI
FISHERS, Indiana
Entry# 5505030
RILEY QIAN
CARMEL, Indiana
Entry# 5519441
CAMBRIA HOREIN
INDIANAPOLIS, Indiana
Entry# 5531478
CASSIDY NETHERCUTT
Burnettsville , Indiana
Entry# 5546785
ALAN SHEN
Carmel, Indiana
Entry# 5547032
JIACEN WU
Carmel, Indiana
Entry# 5523021
AMAYA PASTAKIA
Indianapolis, Indiana
Entry# 5504308
GEORGE WANG
NOBLESVILLE, Indiana
Entry# 5506139
BRAYDEN LIAO
Carmel, Indiana
Entry# 5506305
THOMAS KINDER
Deputy, Indiana
Entry# 5514010
JIACEN WU
Carmel, Indiana
Entry# 5523020
SARAH WU
carmel, Indiana
Entry# 5525235
NICOLE RUAN
Carmel, Indiana
Entry# 5530617
PRUDENCE PENG
Carmel, Indiana
Entry# 5533587
KACIE YAN
Zionsville, Indiana
Entry# 5536613
MIKAH MORRIS
Martinsville, Indiana
Entry# 5539940
MIKAH MORRIS
Martinsville, Indiana
Entry# 5539942
MIKAH MORRIS
Martinsville, Indiana
Entry# 5539943
JESSICA ZHAO
Carmel, Indiana
Entry# 5545474
ALAN SHEN
Carmel, Indiana
Entry# 5547031
BRAYDEN LIAO
Carmel, Indiana
Entry# 5548499
EMMA VIRGNE
Indianapolis, Indiana
Entry# 5527348
AIDAN SHEN
Hamilton County, Indiana
Entry# 5503099
AIDAN SHEN
Hamilton County, Indiana
Entry# 5501519
AIDAN SHEN
Hamilton County, Indiana
Entry# 5501518
GINO DUNCAN
Indianapolis , Indiana
Entry# 5502601
NATALIE GREEN
Indianapolis, Indiana
Entry# 5503972
NATALIE GREEN
Indianapolis, Indiana
Entry# 5503975
ELLIE WANG
Carmel, Indiana
Entry# 5505940
ISABELLA LIAO
Carmel, Indiana
Entry# 5506304
ANGELA LI
Carmel, Indiana
Entry# 5507754
ELLIE WANG
Carmel, Indiana
Entry# 5510964
ANGELINA SHIEH
Carmel, Indiana
Entry# 5511748
KAVISH NARANG
Carmel, Indiana
Entry# 5513502
BROOKE WRIGHTSMAN
Indianapolis, Indiana
Entry# 5514282
CAITLIN VIRGNE
Indianapolis, Indiana
Entry# 5527345
EMMA LUGAR
McCordsville, Indiana
Entry# 5527798
ASHLYNN MURPHY
Indianapolis, Indiana
Entry# 5536944
ASHLYNN MURPHY
Indianapolis, Indiana
Entry# 5536948
ASHLYNN MURPHY
Indianapolis, Indiana
Entry# 5536951
SARAH HINCHMAN
Greencastle, Indiana
Entry# 5540533
SARAH HINCHMAN
Greencastle, Indiana
Entry# 5540535
ISABELLA ASMUS
Fishers, Indiana
Entry# 5542792
SOPHIA SHEN
Carmel, Indiana
Entry# 5547014
SOPHIA SHEN
Carmel, Indiana
Entry# 5547015
SOPHIA SHEN
Carmel, Indiana
Entry# 5547017
ALICE YANG
Zoinsville, Indiana
Entry# 5547963
SAMSON CUNNINGHAM
Indianapolis, Indiana
Entry# 5548319
SAMSON CUNNINGHAM
Indianapolis, Indiana
Entry# 5548320
SAMSON CUNNINGHAM
Indianapolis, Indiana
Entry# 5548321
JULES HOLLIS
Indianapolis, Indiana
Entry# 5525805
MATTHEW DENG
Carmel, Indiana
Entry# 5505365
ALEXANDRA ALTENBURG
Carmel, Indiana
Entry# 5506793
LACEY JOHNSON
Roanoke, Indiana
Entry# 5503644
LACEY JOHNSON
Roanoke, Indiana
Entry# 5503645
MATTHEW DENG
Carmel, Indiana
Entry# 5505363
MATTHEW DENG
Carmel, Indiana
Entry# 5505364
ALEXANDRA ALTENBURG
Carmel, Indiana
Entry# 5506794
SARAH XIE
Carmel, Indiana
Entry# 5509200
SARAH XIE
Carmel, Indiana
Entry# 5509201
LILLIAN LOGAN
Avon, Indiana
Entry# 5510413
LILLIAN LOGAN
Avon, Indiana
Entry# 5510414
RACHEL COMER
Carmel, Indiana
Entry# 5513113
RACHEL COMER
Carmel, Indiana
Entry# 5513117
RACHEL COMER
Carmel, Indiana
Entry# 5513120
CLARINDA WEBER
Anderson, Indiana
Entry# 5516891
KEVIN ZHANG
Hamilton County, Indiana
Entry# 5519109
JULES HOLLIS
Indianapolis, Indiana
Entry# 5525801
KEVIN ZHANG
Hamilton County, Indiana
Entry# 5544451
BEE SEITER
fisher, Indiana
Entry# 5544872
LUKE ALBERTS
Carmel, Indiana
Entry# 5547543
GRACE BRANAM
Zionsville, Indiana
Entry# 5547931
GRACE BRANAM
Zionsville, Indiana
Entry# 5547936
GRACE BRANAM
Zionsville, Indiana
Entry# 5547938
Award: Best of Show
JULES HOLLIS
Indianapolis, Indiana
Entry# 5525805
YOUTH ARTS DIVISION - CERAMICS
OWEN KINDER
Deputy, Indiana
Entry# 5514016
SOPHIA LIU
Carmel, Indiana
Entry# 5537098
THOMAS KINDER
Deputy, Indiana
Entry# 5514006
ELLIE WANG
Carmel, Indiana
Entry# 5505932
KATIE DEMOSS
Indianapolis, Indiana
Entry# 5519126
MADISON BOWSER
Carmel, Indiana
Entry# 5504438
MADISON BOWSER
Carmel, Indiana
Entry# 5504439
SHAWN FENG
Carmel, Indiana
Entry# 5504815
ELLIE WANG
Carmel, Indiana
Entry# 5505934
BROOKE WRIGHTSMAN
Indianapolis, Indiana
Entry# 5514283
BELLA FU
Carmel, Indiana
Entry# 5547849
BELLA FU
Carmel, Indiana
Entry# 5547850
ALICE YANG
Zoinsville, Indiana
Entry# 5547952
BEE SEITER
fisher, Indiana
Entry# 5544869
DEBORAH DANEK
Indianapolis, Indiana
Entry# 5506747
ROSALENA DUNCAN
Indianapolis , Indiana
Entry# 5502592
DEBORAH DANEK
Indianapolis, Indiana
Entry# 5506748
DREW FRANKLIN
Carmel, Indiana
Entry# 5528153
DREW FRANKLIN
Carmel, Indiana
Entry# 5528155
MADDY WRIGHTSMAN
Marion County, Indiana
Entry# 5536680
Award: Best of Show
BEE SEITER
fisher, Indiana
Entry# 5544869
YOUTH ARTS DIVISION - SCULPTURE (CERAMICS, WOOD, METALS, FABRIC, MIXED MEDIA)
OWEN KINDER
Deputy, Indiana
Entry# 5514017
THOMAS KINDER
Deputy, Indiana
Entry# 5514011
MADELINE JACKSON
Carmel, Indiana
Entry# 5533672
GRACE YIRU LIU
Carmel, Indiana
Entry# 5522649
MADELINE JACKSON
Carmel, Indiana
Entry# 5533674
BELLA FU
Carmel, Indiana
Entry# 5547851
ANGELINA SHIEH
Carmel, Indiana
Entry# 5511750
MADISON BOWSER
Carmel, Indiana
Entry# 5504442
MADISON BOWSER
Carmel, Indiana
Entry# 5504441
SHAWN FENG
Carmel, Indiana
Entry# 5504816
ELLIE WANG
Carmel, Indiana
Entry# 5505935
PENELOPE WASCHOW
Fishers, Indiana
Entry# 5514318
ETHAN BLOCHER
Carmel, Indiana
Entry# 5517094
SAVANNAH JACKSON
Carmel, Indiana
Entry# 5533755
SAVANNAH JACKSON
Carmel, Indiana
Entry# 5533757
SAVANNAH JACKSON
Carmel, Indiana
Entry# 5533763
ALAINA TROPEPE
Indianapolis, Indiana
Entry# 5536591
ASHLYNN MURPHY
Indianapolis, Indiana
Entry# 5536973
ASHLYNN MURPHY
Indianapolis, Indiana
Entry# 5536975
ASHLYNN MURPHY
Indianapolis, Indiana
Entry# 5536977
SARAH HINCHMAN
Greencastle, Indiana
Entry# 5540536
ELI LENGACHER
Greenwood, Indiana
Entry# 5512599
ROSALENA DUNCAN
Indianapolis , Indiana
Entry# 5502595
MOLLY BATES
Marion County, Indiana
Entry# 5502264
MOLLY BATES
Marion County, Indiana
Entry# 5502269
MOLLY BATES
Marion County, Indiana
Entry# 5502270
ROSALENA DUNCAN
Indianapolis , Indiana
Entry# 5502593
CLARINDA WEBER
Anderson, Indiana
Entry# 5516893
KATHLEEN ZHANG
Zionsville, Indiana
Entry# 5517401
YICHEN LIU
Carmel, Indiana
Entry# 5522671
Award: Best of Show
OWEN KINDER
Deputy, Indiana
Entry# 5514017
YOUTH ARTS DIVISION - COMPUTER/DIGITAL ART
ANNA CARRIER
Fort Wayne, Indiana
Entry# 5514440
PRUDENCE PENG
Carmel, Indiana
Entry# 5533576
PRUDENCE PENG
Carmel, Indiana
Entry# 5533577
EMMA VIRGNE
Indianapolis, Indiana
Entry# 5527349
LUCY BUNDY
Noblesville , Indiana
Entry# 5536837
ANGELINA SHIEH
Carmel, Indiana
Entry# 5511751
LACEY JOHNSON
Roanoke, Indiana
Entry# 5503647
LACEY JOHNSON
Roanoke, Indiana
Entry# 5503648
LACEY JOHNSON
Roanoke, Indiana
Entry# 5503649
ALEXANDRA ALTENBURG
Carmel, Indiana
Entry# 5506796
SARAH XIE
Carmel, Indiana
Entry# 5509204
ANGELINA SHIEH
Carmel, Indiana
Entry# 5511753
RACHEL COMER
Carmel, Indiana
Entry# 5513115
RACHEL COMER
Carmel, Indiana
Entry# 5513118
RACHEL COMER
Carmel, Indiana
Entry# 5513119
ETHAN BLOCHER
Carmel, Indiana
Entry# 5517090
ETHAN BLOCHER
Carmel, Indiana
Entry# 5517091
LUCY BUNDY
Noblesville , Indiana
Entry# 5536851
ASHLYNN MURPHY
Indianapolis, Indiana
Entry# 5536983
ASHLYNN MURPHY
Indianapolis, Indiana
Entry# 5536984
ASHLYNN MURPHY
Indianapolis, Indiana
Entry# 5536987
SARAH HINCHMAN
Greencastle, Indiana
Entry# 5540548
BELLA SALEMI
Indianapolis, Indiana
Entry# 5545462
FREESIA GAO
Whitestown, Indiana
Entry# 5548209
Award: Best of Show
EMMA VIRGNE
Indianapolis, Indiana
Entry# 5527349
YOUTH ARTS DIVISION - JEWELRY
GRACE YIRU LIU
Carmel, Indiana
Entry# 5522697
ISABELLA ASMUS
Fishers, Indiana
Entry# 5542801
MOLLY BATES
Marion County, Indiana
Entry# 5502266
MOLLY BATES
Marion County, Indiana
Entry# 5502268
MOLLY BATES
Marion County, Indiana
Entry# 5502267
MADISON BOWSER
Carmel, Indiana
Entry# 5504444
MADISON BOWSER
Carmel, Indiana
Entry# 5504445
MADISON BOWSER
Carmel, Indiana
Entry# 5504446
ELLIE WANG
Carmel, Indiana
Entry# 5505952
ANGELINA SHIEH
Carmel, Indiana
Entry# 5511754
KARLIE WIESE
Fishers, Indiana
Entry# 5513841
KARLIE WIESE
Fishers, Indiana
Entry# 5513842
KARLIE WIESE
Fishers, Indiana
Entry# 5513843
Award: Best of Show
ISABELLA ASMUS
Fishers, Indiana
Entry# 5542801
YOUTH ARTS DIVISION - WOOD ART (WOOD BURNING, WOOD CARVING, WOOD TURNING, FURNITURE, TOYS)
JOE CARRIER
Fort Wayne, Indiana
Entry# 5514435
PRUDENCE PENG
Carmel, Indiana
Entry# 5533569
PRUDENCE PENG
Carmel, Indiana
Entry# 5533570
ELI LENGACHER
Greenwood, Indiana
Entry# 5512600
Award: Best of Show
JOE CARRIER
Fort Wayne, Indiana
Entry# 5514435
YOUTH ARTS DIVISION - CALLIGRAPHY
MADISON BOWSER
Carmel, Indiana
Entry# 5504799
YOUTH ARTS DIVISION - LEGOS
OWEN ANDERSON
Indianapolis, Indiana
Entry# 5515909
RG GREENE
SHELBYVILLE, Indiana
Entry# 5500367
MILES VANDERWIER
Carmel, Indiana
Entry# 5547892
OWEN KINDER
Deputy, Indiana
Entry# 5514018
RAYMO ZHU
Carmel, Indiana
Entry# 5537358
SUMMER ZHU
Carmel, Indiana
Entry# 5537390
ROMAN STATON
Pendleton, Indiana
Entry# 5526623
PAUL HAYES
Terre Haute, Indiana
Entry# 5512918
GRAEME VAN VALER
Indianapolis , Indiana
Entry# 5506085
GABE LIS
Carmel, Indiana
Entry# 5509333
LEVI JULIAN
Indianapolis, Indiana
Entry# 5513566
THOMAS KINDER
Deputy, Indiana
Entry# 5514009
CHASE BARAJAS
Fishers, Indiana
Entry# 5513152
QUINN CHILDRESS
Dunreith, Indiana
Entry# 5507338
QUINN CHILDRESS
Dunreith, Indiana
Entry# 5507332
GAGE WEAVER
Noblesville, Indiana
Entry# 5507059
CHASE BARAJAS
Fishers, Indiana
Entry# 5513204
BROOKE WRIGHTSMAN
Indianapolis, Indiana
Entry# 5514284
JAYDEN HAGERMAN
Ligonier, Indiana
Entry# 5547671
Award: Best of Show
OWEN ANDERSON
Indianapolis, Indiana
Entry# 5515909
YOUTH ARTS DIVISION - 2023 INDIANA STATE FAIR THEME LEGO
LEVI JULIAN
Indianapolis, Indiana
Entry# 5513567
THOMAS KINDER
Deputy, Indiana
Entry# 5514013
MADISON BOWSER
Carmel, Indiana
Entry# 5504429
IVY ZHEN
Carmel, Indiana
Entry# 5510527
CHASE BARAJAS
Fishers, Indiana
Entry# 5513205
OWEN KINDER
Deputy, Indiana
Entry# 5514019
BROOKE WRIGHTSMAN
Indianapolis, Indiana
Entry# 5514285
JOE CARRIER
Fort Wayne, Indiana
Entry# 5514436
EVERETT SCHUM
Fishers, Indiana
Entry# 5546082
MADILYNN SCHUM
Fishers, Indiana
Entry# 5546083
EVALINE SHIRLEY
Danville, Indiana
Entry# 5547214
Youth Arts Division Awards
EMMA VIRGNE
Indianapolis, Indiana
Entry# 5527349